Jūs atrodatiesKonkursa “Cielavas gudrības” otrās atlases anketas “Ūdens” rezultāti

Konkursa “Cielavas gudrības” otrās atlases anketas “Ūdens” rezultāti

Kemeru_purvs_FotoDMeiere

Noslēgusies otrās atlases anketas iesūtīšana, kā arī rezultāti ir apkopoti un labākās 10 komandas noskaidrotas. Šajā reizē saņēmām 88 komandu anketas no Aizupes, Babītes, Ciblas, Dzelzavas, Grobiņas, Gulbenes, Inešiem, Jelgavas, Jēkabpils, Kalnciema, Kaunatas, Krotes, Liepnas, Lubānas, Mārupes, Ozolniekiem, Rīgas, Rugājiem, Rūjienas, Sējas, Siguldas, Stalbes, Straupes, Tilžas, Trikātas, Varakļāniem, Vārkavas.
Otrā atlases spēle “Ūdens” norisināsies 4.februārī plkst. 12:00 Latvijas Dabas muzeja izstāžu zālē. Spēle notiks arī mūsu sadarbības skolās Bukaišos, Galgauskā, Vecpiebalgā, Vijciemā un Žīguros. Veiksmi visiem dalībniekiem!
Labākie rezultāti un iespēja piedalīties klātienes spēlē ir sekojošām komandām:
1. “Inesieši” (Ance Rutka, Nauris Metums, Kristaps Polis) no Inešu pamatskolas 5. klases
2. “Ozolbērni” (Elizabete Kalniņa, Kēta Juta Kunce, Edijs Gutāns) no Lubānas vidusskolas 6. klases
3. “Dabas pavēlnieces” (Madara Pērkone, Līva Garbacka, Endija Garā) no Rugāju novada vidusskolas 6. klases
4. “Mazie ūdenslīdēji’ ( Kitija Donga, Santa Borisova, Kristaps Dombrovskis) no Ozolnieku vidusskolas 5. klases
5. “Atlanta” (Dimitris Toms, Artūrs Rogulis, Marks Kalniņš) no Rūjienas vidusskolas 5. klases
6. “Gudrie latvieši” (Sabīne Araste, Jānis Reinis Reinsons, Jānis Gustavs Fernats) no Sējas pamatskolas 5. klases
7. “Singapūras satīns” (Rihards Grigāns, Kristijāns Gailums, Verners Stūrīts) no Inešu pamatskolas 6. klases
8. “Mazie tritoniņi” (Madara Priedīte, Pauls Rullis, Mārcis Zukurs) no Rūjienas vidusskolas 5. klases
9. “Piloti” (Evelīna Jansone, Sanija Feodosova, Artūrs Rožlapa) no Grobiņas sākumskolas 6. klases
10. “Sudrabkaija” (Patrīcija, Elīza, Amanda) no Varakļānu vidusskolas 6. klases

Paldies visām komandām par atsaucību un ieguldīto darbu anketas uzdevumu gatavošanā. Pavisam nedaudz līdz iekļūšanai labāko desmitniekā pietrūka komandām no Ciblas, Jelgavas, Babītes u.c. Tos, kuriem šoreiz nepaveicās, aicinām piedalīties pēdējā atlases kārtā “Gaiss” – atlases anketa būs pieejama jau februāra beigās.
Paldies par atbalstu šajā spēlē A/S “Latvijas Valsts meži”, Dabas aizsardzības pārvaldei, SIA “Apgāds Zvaigzne ABC”!

Pievienotais fails: