Jūs atrodatiesKonkursa "Cielavas gudrības" 11.sezonas finālspēles rezultāti

Konkursa "Cielavas gudrības" 11.sezonas finālspēles rezultāti


Versija drukāšanaiVersija drukāšanaiSend to friendSend to friend
Fināls Lielvārdē

Šajā sezonā konkursā piedalījās 93 komandas, iesaistījās 279 skolēni un muzejā iesūtītas 308 anketas no vairāk nekā 40 skolām, bet sezonai noslēdzoties ir noskaidroti uzvarētāji.
5. jūnijā Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā tikās astoņas labākās šīs sezonas komandas – Aglonas pipari no Aglonas vidusskolas, Ceļojošie zinātnieki no Jelgavas 4. sākumskolas, Apodziņi no Rugāja novada vidusskolas, Lakstīgalas no Jelgavas 3. sākumskolas, Pumas un Trīs cielavas no Vecpiebalgas vidusskolas, Pūcēni no Žīguru pamatskolas, kā arī Trīs gudrinieki no Viduču pamatskolas.
Fināla uzdevumos dalībnieki varēja pārbaudīt zināšanas iepriekš apskatītajās tēmās par Latvijas kultūrvēsturisko novadu dabu un ģeogrāfiju, bet otrajā daļā zinātkārie skolēni Lielvārdes parka teritorijā vairākos punktos veica uzdevumus, piemēram, nosakot zīdītāju galvaskausus, “makšķerējot” un atpazīstot zivis, meklējot kalcīta drūzu un iepazīstot eposā “Lāčplēsis” minētos dzīvniekus.
Apkopojot rezultātus tika noskaidroti sezonas uzvarētāji. Godpilno trešo vietu ieguva Lakstīgalas no Jelgavas, bet otrajā vietā ierindojās Trīs gudrinieki no Vidučiem. Sveicam sezonas uzvarētājus Aglonas piparus, kas sasniedza augstāko punktu skaitu!
Papildus tika novērtēti arī mājasdarbi, kas šoreiz bija skaisti un radoši zīmējumi ar dzīvniekiem, kuri pieminēti A. Pumpura Lāčplēsī. Žūrijas favorīts bija Ceļojošo zinātnieku veikums un specbalvu saņēma arī komandas Pumas pārstāvis.
Konkursā dalībnieki saņēma vērtīgas balvas gan no Dabas muzeja, gan no atbalstītājiem – A/S „Latvijas Valsts meži”, Dabas aizsardzības pārvalde, SIA „Apgāds Zvaigzne ABC” un SIA „Karšu izdevniecība Jāņa sēta". Liels paldies par sniegto atbalstu!

Seko mums:

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Meklēt

Imagemenu4

  • Nacionālais muzeju krājuma kopkatalogs

Muzeja darbību atbalsta