Jūs atrodatiesDrīzumā uzsāksies konkursa "Cielavas gudrības"12. sezona

Drīzumā uzsāksies konkursa "Cielavas gudrības"12. sezona

brūklene

Sveicināti rudenī! Jau divpadsmito sezonu esam gatavi uzsākt kārtējo sezonu konkursam "Cielavas gudrības". Iepriekš esam ar jautājumu un spēļu palīdzību ceļojuši pa Latviju un pasauli, iepazinuši augus, dzīvniekus, sēnes, iežus un minerālus gan tuvumā, gan tālumā. Šoreiz nedaudz patriotiskās noskaņās pievērsīsimies Baltijas valstīm - tās visas šogad svin 100 gadu valsts neatkarības jubileju. Tāpēc jautājumi šoreiz - par Latvijas, Lietuvas un Igaunijas dabu, kā arī Baltijas jūru, kas visas šīs valstis vieno.
Konkursa norise līdzīga kā iepriekšējā sezonā. Spēlē var piedalīties komandas, kuru sastāvā ir trīs 5.-6. klašu skolēni. Katrai komandai ir savs nosaukums. Sezonas laikā komandas piedalās neklātienes kārtās, aizpildot anketas ar jautājumiem, kā arī divās klātienes kārtās - muzejā un ārpus tā. Neklātienes kārtās tiek krāti punkti, un desmit labākās komandas tiek aicinātas un klātienes spēlēm.
Saskaņā ar nolikumu, pirmā kārta tiek izsludināta 23.oktobrī.
Lai veicas!

Pievienotais fails: