You are hereFotokonkursa „Mans putns” darbu iesūtīšana ir noslēgusies

Fotokonkursa „Mans putns” darbu iesūtīšana ir noslēgusies

Version imprimableVersion imprimableSend to friendSend to friend
ldm_publicitates_foto.jpg

Informējam, ka Latvijas Dabas muzeja rīkotā fotokonkursa „Mans putns” darbu iesūtīšana ir noslēgusies. Konkurss „Mans putns” jau 15 gadus pēc kārtas kopā pulcē fotogrāfus – amatierus un putnu mīļotājus.
Fotokonkursa organizatori katru gadu šajā konkursā piesaista lielu dalībnieku skaitu un arī šis gads nav izņēmums – fotokonkursā „Mans putns” piedalās 118 dalībnieki. Kopumā iesūtīti 270 fotoattēli, kuri nodoti žūrijas vērtēšanai. Komisijai ir jāsaprot un jāizvērtē ne tikai kompozīcija, bet arī putns, kurš noķerts kadrā – cik bieži tas sastopams, cik grūti notverams –, attēla kvalitāte un arī brīdis un moments, kas redzams fotoattēlā.
Fotokonkursa „Mans Putns” organizatori jubilejas gadā lepojas ar vērtīgo balvu fondu, uzsākot sadarbību ar Canon Biznesa centru – IB Serviss, kā arī veiksmīgi turpinot sadarbību ar Latvijas Valsts mežiem, Brivs.lv, Dabas aizsardzības pārvaldi, Rīgas Zooloģisko dārzu, apgādu „Zvaigzne ABC” un žurnālu „Vides Vēstis”.
Fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks Latvijas Dabas muzejā 22. aprīlī. Fotokonkursa laureātu darbi būs apskatāmi muzeja mājaslapā www.dabasmuzejs.gov.lv un tiks publicēti žurnālā „Vides Vēstis”. Canon Biznesa centra – IB Serviss favorītu fotoattēli būs apskatāmi rudenī Baltijā lielākajā fotoizstādē „Riga Photo Show”.

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!