You are hereFotoizstāde „Latvijas skaistākie ozoli” Dabas muzejā

Fotoizstāde „Latvijas skaistākie ozoli” Dabas muzejā

Version imprimableVersion imprimableSend to friendSend to friend
andris_vetra_ozolu_rits.jpg

No 2016. gada 30. marta Latvijas Dabas muzejā būs redzama informāciju tehnoloģiju grupas „Ozols Grupa” iniciētā fotokonkursa „Latvijas skaistākie ozoli” izstāde.
Tuvojoties Latvijas simtgades svinībām SIA „Ozols grupa” jau vairākus gadus izsludina fotokonkursu „Latvijas skaistākie ozoli”, kur ikviens dabas un foto entuziasts var piedalīties, iesūtot bildes ar spēka un diženuma simbola – Latvijas ozolu - attēliem. Fotokonkursa rezultātā no balsotākajām bildēm tika izveidots krāšņs kalendārs 2016. gadam un Latvijas skaistāko ozolu fotoizstāde, kas Latvijas Dabas muzejā būs apskatāma līdz 2016. gada 1. maijam. Izstāde veidota, lai stiprinātu fotokonkursa mērķi - atgādināt sabiedrībai par Latvijas dabas lepnumu – ozolu – un tā daudzslāņaino nozīmi mūsu kultūrā.
Izstāde apskatāma ar muzeja ieejas biļetēm.