You are hereMuzejā notikusi otrā atlases spēle "Četrkājaiņi"

Muzejā notikusi otrā atlases spēle "Četrkājaiņi"


Version imprimableVersion imprimableSend to friendSend to friend
Cielavas_spele_muzeja

Sestdien, 6.februārī, Dabas muzejā norisinājās konkurs devītās sezonas otrā atlases spēle par četrkājainiem dzīvniekiem - abiniekiem, četrkājainiem rāpuļiem un zīdītājiem. Spēlē piedalījās skolēni, kuri bija viscītīgāk strādājusi, aizpildot atlases anketu. Bērni bija atbraukuši no Bauskas, Ciblas, Daudzeses, Engures, Rēzeknes, Rugājiem un Zilupes. Dažiem dalībniekiem bija jāceļas ap trijiem naktī, lai laikā paspētu atbraukt uz spēli! Spēlē žūrijai vislielāko pārsteigumu sagādāja tas, ka gandrīz visi dalībnieki nekļūdīgi atpazina sešu dažādu četrkājaiņu balsis - krupja, vardes, aligatora, gekona, Galapagu bruņu rupuča un brūnā lāča. Zināšanas bija tik labas, un punktu starpība ļoti neliela. Tomēr par pāris punktiem vairāk savāca un par uzvarētājiem spēlē kļuva Kristaps Ķīsis no Engures, Līva Garbacka no Rugājiem un Huberts Zimackis no Rēzeknes. Šie spēles uzvarētāji pievienojušies tiem trim, kas bija uzvarētāji pirmajā atlases spēlē - Meldrai Pērkonei no Rugājiem, Zanei Apelei no Zilupes un Mikam Riekstam-Hofmanim no Engures. Apsveicam un gaidīsim finālā!
Visi dalībnieki saņēma balviņas no mūsu atbalstītājiem - SIA Karšu veikals Jāņa sēta, Latvijas Valsts meži, Lauku tūrisma asociācija Lauku ceļotājs, SIA Zvaigzne ABC un LU izdevniecība. Paldies!
Finālā vēl neiekļuvušos aicinām sekot līdzi jaunumiem mājas lapā un piedalīties trešajā atlases kārtā, kas būs veltīta putniem.

Étiquettes

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Rechercher