You are hereKonkursa „Cielavas gudrības” pirmās spēles rezultāti

Konkursa „Cielavas gudrības” pirmās spēles rezultāti

Version imprimableVersion imprimableSend to friendSend to friend
Ieva Jurjāne no Žīguru pamatskolas, konkurss "Cielavas gudrības"

11. decembrī Zooloģijas ekspozīcijā Dabas muzejā norisinājās konkursa „Cielavas gudrības” pirmā atlases spēle „Kurzeme”. Paralēli šajā pašā laikā spēli Žīguru pamatskolā vadīja skolotāja Andra Kornejeva. Attēlā redzama pirmās vietas ieguvēja Ieva Jurjāne. Pēc spēles Žīguru pamatskolas bērni apmeklēja Meža muzeju. Nedaudz vēlāk atlases spēles notika arī Bukaišu un Vijciema pamatskolās. Liels nopelns ir skolotājām, kuras mudināja skolēnus piedalīties konkursā – Skaidrītei Urbānei un Anitai Vilgutei.

Dalībniekiem dāvanās noderīgas grāmatas (ģeogrāfijas atlanti, enciklopēdijas u.c.) no karšu izdevniecības „Jāņa sēta”, apgāda Zvaigzne ABC; bukleti, brošūras, zīmēšanas bloki un citas noderīgas lietas jaunajiem dabas izzinātājiem no „Latvijas valsts mežiem”, Dabas aizsardzības pārvaldes un Latvijas Dabas fonda. Jaunākie ceļveži „Ūdenstūristam”, „Atpūta laukos”, „Slīteres Nacionālais parks”, „Velokarte” un „Pārgājienu karte” no „Lauku ceļotāja”.

Apsveicam finālistus:

1. Jēkabs Černuho no Ozolnieku vidusskolas 5. klases