You are hereAicinām uz ģimenes dienu par meža cūku!

Aicinām uz ģimenes dienu par meža cūku!

Version imprimableVersion imprimableSend to friendSend to friend
Event Date:
Sa, 24/01/2015 - 11:00 - 16:00
LDM_Zīmējums_Meža_cūka

Sestdien, 24. janvārī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā notiks ģimenes diena, kurā šoreiz muzeja speciālisti stāstīs par Gada dzīvnieku 2015 – meža cūku.

Meža cūkas Latvijas teritorijā parādījās vairāk nekā pirms 9 000 gadu, un to izplatība Latvijā strauji augusi 20. gs. otrajā pusē. Pasākumā būs iespēja uzzināt daudz interesantu faktu par meža cūku. Kurās vietās Latvijā šis dzīvnieks dzīvo, ko ēd, ko dara ziemā un ko – vasarā?

Kamēr mazie bērni aktīvi darbosies, izzinot mājas cūkas priekšteces pazīmes un paradumus, vecākie brāļi un māsas un vecāki varēs uzdot jautājumus arī par Āfrikas cūku mēri, kas diemžēl kopš 2014. gada ir problēma arī Latvijā.

Kopīgi tiks risināti dažādi interaktīvi uzdevumi un gatavoti "cūciski suvenīri".

Ģimenes diena notiks zooloģijas ekspozīcijā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība ar muzeja ieejas biļetēm.