You are hereKonkursa "Cielavas gudrības" otrā atlases spēle "Upes"

Konkursa "Cielavas gudrības" otrā atlases spēle "Upes"

Version imprimableVersion imprimableSend to friendSend to friend
Event Date:
Sa, 02/02/2013 - 12:00 - 14:00
diana_bimane.jpg

Otrā atlases spēle "Upes" norisināsies š. g. 2. februārī plkst. 12:00 Dabas muzeja zooloģijas ekspozīcijā. Atlases spēle paralēli norisināsies konkursa "Cielavas gudrības" sadarbības skolās - Žīguru, Bukaišu, Jūrkalnes un Galgauskas pamatskolās. Attēlā redzamā ūdens zirnekļa autore ir konkursa dalībniece Diāna Bīmane.

Otrajā atlases spēlē piedalīsies:

1. Anna Kozlova no Rīgas Igauņu pamatskolas 5. klases

2. Markuss Rihards Dzintars no Priekules vidusskolas 5. klases

3. Kristiāna Šimkevica no Aizupes pamatskolas 6. klases

4. Elza Baumane no Zemītes pamatskolas 5. klases

5. Rūta Krista Pērkone no Rugāju novada vidusskolas 6. klases

6. Dārta Stivriņa no Rugāju novada vidusskolas 5. klases

7. Eva Spriņģe no Rugāju novada vidusskolas 6. klases

8. Viktorija Razguļajeva no Zilupes vidusskolas 6. klases

9. Alise Borhova no Zilupes vidusskolas 6. klases

10. Katrīna Ivanova no Zilupes vidusskolas 6. klases

Kopumā Dabas muzejam iesūtītas 51 anketas no 19 skolām – Āgenskalna sākumskolas, Babītes vidusskolas, Brocēnu vidusskolas, Daugavpils 12. vidusskolas, Inešu pamatskolas, Irlavas vidusskolas, Līgatnes novada vidusskolas, Matīšu pamatskolas, Mežgaļu pamatskolas, Mežvidu pamatskolas, Murmastienes pamatskolas, Priekules vidusskolas, Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzijas, Rīgas Igauņu pamatskolas, Rugāju novada vidusskolas, Straupes pamatskolas, Ugāles vidusskolas, Vecpiebalgas vidusskolas un Zilupes vidusskolas. Konkursa sadarbības skolās kopā iesūtītas 45 anketas no 8 skolām noŽīguru pamatskolas, Rekavas vidusskolas, Viduču pamatskolas, Viļakas pamatskolas, Kupravas pamatskolas, Jūrkalnes pamatskolas, Užavas pamatskolas, Bukaišu pamatskolas un Galgauskas pamatskolas.

Konkursu atbalsta SIA "Karšu izdevniecība Jāņa Sēta" , Dabas aizsardzības pārvalde, AS „Latvijas valsts meži”, Lauku tūrisma asociācija „Lauku ceļotājs”.