You are hereĪpaša uzdevumu trasīte „Kaķa savvaļas radinieki"

Īpaša uzdevumu trasīte „Kaķa savvaļas radinieki"


Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date: 
Thu, 04/10/2018 - 10:00 - Sun, 07/10/2018 - 17:00
Foto - LDM arhīvs

Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienā aicinām atcerēties par tiem, kas dzīvo līdzās! Latvijas Dabas muzeja un biedrības „Cat Care Community” darbinieki aicina būt atbildīgiem par līdzās esošajiem dzīvniekiem, apmeklēt izstādi „Kaķis. Iela. Cilvēks.”, ziedot pamestajiem dzīvniekiem, kā arī uzzināt vairāk par mājas kaķu savvaļas radiniekiem.

Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienā ik gadu tiek aktualizēti jautājumi gan par izzūdošo dzīvnieku sugām, gan par problēmām ar ko saskaras mājās esošie mīluļi un tie, kas, cilvēku aizmirsti, sastopami uz ielas.

Līdz svētdienai, 7. oktobrim, aicinām apmeklēt biedrības „Cat Care Community” rīkoto izstādi „Kaķis. Iela. Cilvēks.” un uzzināt vairāk par ielas kaķu ikdienu Latvijā, adoptēšanas iespējām, kopdzīvi ar pieņemtu četrkājaino mīluli, kā arī par citām iespējām palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Izstādes laikā pieejama labdarības kaste, kurā aicinām atstāt ziedojumus ielas kaķiem – pārtiku, aprūpes priekšmetus un kopšanas līdzekļus. 

Lai muzeja apmeklējumu padarītu aizraujošāku, šonedēļ piedāvājam īpašu uzdevumu trasīti „Kaķa savvaļas radinieki". Atnākot uz muzeju, saņemsiet speciālu uzdevumu grāmatiņu, ko varēsiet aizpildīt kopā ar ģimeni. Izstaigājot muzeja ekspozīcijas, uzzināsiet vairāk par CITES konvenciju, meklēsiet atbildes uz jautājumiem un noskaidrosiet kādi kaķveidīgie dzīvnieki dzīvo Latvijā, kādu augu nosaukumos tie ir minēti. Aktivitāte piemērota ģimenēm ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

           

 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Search