You are hereSākam konkursa „Cielavas gudrības” 10. sezonu!

Sākam konkursa „Cielavas gudrības” 10. sezonu!


Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date: 
Tue, 18/10/2016 (All day) - Wed, 16/11/2016 (All day)
Publicitātes foto

Klāt ir konkursa „Cielavas gudrības” jaunā – jubilejas sezona! Aicinām zinātkāros 5. un 6. klašu skolēnus pārbaudīt esošās un iegūt jaunas zināšanas, piedaloties šajā konkursā.

„Cielavas gudrības” ir tematisks jautājumu–atbilžu konkurss par dabaszinātņu tēmām. Atšķirībā no pagājušajiem gadiem, kad dalībnieki piedalījās individuāli, šajā sezonā gaidīsim komandas trīs dalībnieku sastāvā.

Trīs reizes mācību gada laikā Dabas muzeja mājas lapā atradīsiet atlases anketas. Šajā sezonā atlases kārtas būs par tēmām „Zeme”, „Gaiss” un „Ūdens”. Aizpildītās un muzejam atsūtītās anketas tiks izvērtētas un 10 labākās komandas aicinātas uz atlases spēli muzejā. Trīs komandas, kas sasniegs labākos rezultātus atlases spēlē, iegūs ceļazīmi uz lielo finālspēli sezonas noslēgumā.

Ja izklausās interesanti, tad laiks izveidot komandu un ķerties pie pirmās atlases anketas „Zeme”, kas atrodama pielikumā. Aizpildītu anketu lūdzam sūtīt uz Latvijas Dabas muzeju K. Barona ielā 4, Rīgā, LV-1050, ar norādi "Cielavas gudrības" līdz 16.novembrim (pasta zīmogs) vai uz e-pastu renate.ozolina@ldm.gov.lv. Desmit komandas, kas būs vislabāk aizpildījušas anketas, aicināsim uz atlases spēli klātienē 3. decembrī.

Lai veicas!

Pievienotais fails: 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Search