You are hereAicinām uz sezonas pēdējo ģimenes dienu „Muzeja dārgumi”

Aicinām uz sezonas pēdējo ģimenes dienu „Muzeja dārgumi”


Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
ldm_gimenes_diena_30.05.2015_1.jpg
Sestdien, 30. maijā, no plkst. 11:00 līdz 16:00 notiks šīs sezonas pēdējā ģimenes diena „Muzeja dārgumi”, kas veltīta Latvijas Dabas muzeja jubilejai.
Šogad aprit 170 gadu, kopš ir dibināts Latvijas Dabas muzejs. Katram priekšmetam, kas glabājas muzejā, ir savs stāsts, kā tas te ir nonācis. Dabas objekti ir vākti, krāti un pētīti jau ļoti sen. Ievērojama daļa ir ievākta dabā, citi ir pirkti, citi - dāvināti. Lielākā daļa savākto un izpētīto objektu atrodas muzeja krājuma telpās, tikai nelielu daļu var aplūkot ekspozīcijās. Katrs priekšmets ir svarīgs, un katram ir sava vērtība, tomēr daži no tiem ir īpaši muzeja dārgumi. 
Ģimenes dienā aicinām doties nelielā ceļojumā pa muzeja ekspozīcijām, iepazīst īpaši vērtīgos eksponātus un kopā uzzināt, kāpēc tieši šie ir vislielākie dārgumi. Klausoties, vērojot, pildot uzdevumus, jūs varēsiet izveidot savu Dabas muzeja dārgumu grāmatiņu. Kas zina, varbūt kādu no dārgumiem jums izdosies sameklēt, vai ieraudzīt, dodoties dabā! Ģimenes diena notiks vairākās ekspozīcijās, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, dalība ar muzeja ieejas biļetēm.

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Search