You are hereKrājuma sestdienas

Krājuma sestdienas


Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date: 
Sat, 07/02/2015 - 12:00
Sat, 07/02/2015 - 13:00
Sat, 07/02/2015 - 15:00
Foto - LDM arhīvs

Šoreiz Krājuma sestdienā muzeja zooloģe Rūta Sukovska stāstīs par Vašingtonas konvenciju jeb CITES (Convention on International Trade in Endangered Species of Wild Fauna and Flora), kas ir starptautiska vienošanās valstu starpā par tirdzniecības aizliegumu un ierobežošanu ar apdraudētajām dzīvnieku un augu sugām. Šogad aprit 40 gadi, kopš konvencija ir stājusies spēkā. Apmeklētāji tiks iepazīstināti ar konvencijas aktualitātēm un informēti par augu un dzīvnieku valsts produktiem, kas sastopami dažādu kosmētikas līdzekļu un ārstniecības produktu saturā. Uzzinās, ko vest mājās no tāliem ceļojumiem un kā iepirkties pašu zemē, lai nenodarītu pāri dabai. Tiks demonstrēti dažādi ar CITES sugām saistīti izstrādājumi.

Dabas muzeja krājums ir ļoti plašs, un lielākā tā daļa ikdienā nav redzama apmeklētājiem. Arī šogad turpinām krājuma priekšmetu demonstrēšanas ciklu ar tematiskiem pasākumiem sestdienās. Krājuma sestdienās apmeklētāji varēs apskatīt un izpētīt muzeja priekšmetus no dažādām kolekcijām.

Krājuma demonstrēšana notiks sestdien, 7. februārī, plkst. 12.00, 13.00 un 15.00 Zooloģijas ekspozīcijā 3. stāvā pie CITES stenda. Ieeja ar muzeja biļetēm.

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Search