You are hereJauno paleontologu pulciņš

Jauno paleontologu pulciņš

Druckoptimierte VersionDruckoptimierte VersionSend to friendSend to friend
doles_salas_ozols.jpg

Jauno paleontologu pulciņu vada Dabas muzeja paleontoloģe Ligita Lukševica. Ja Tevi interesē šie jautājumi - Cik sena ir mūsu Zeme? Kāda tā izskatījusies? Kas mūsu Zemi apdzīvoja kādreiz? Tad zini, ka šis pulciņš priekš Tevis ir īstais! Aicinām pieteikties dalībniekus vecumā no 1. līdz 8. klasei.

Pulciņā uzzināsi par aizvēsturiskiem laikiem uz mūsu planētas, par dzīvniekiem, kas dzīvojuši senajās jūrās un kuru atliekas (fosīlijas) atrodamas tepat Latvijā, par dinozauriem, kā arī par jūras un gaisa rāpuļiem. Ko mēs darīsim? Veidosim dzīvnieku zīmējumus un kopijas, skatīsimies videofilmas, piedalīsimies tematiskās nodarbībās muzeja ekspozīcijās, dosimies ekskursijās dabā, apmeklēsim citus muzejus un piedalīsimies konkursos.

Ja esam Tevi ieinteresējuši, nāc un piesakies! Pie mums nodarbības notiek vienreiz nedēļā piektdienās no plkst. 15.00 līdz 17.00 un vienu sestdienu mēnesī – pārgājieni un ekskursijas.