You are hereKonkursa "Cielavas gudrības" trešā atlases anketa "Gaiss"

Konkursa "Cielavas gudrības" trešā atlases anketa "Gaiss"

Druckoptimierte VersionDruckoptimierte VersionSend to friendSend to friend
Kukainis_gaisā

Izsludinām konkursa „Cielavas gudrības” trešās kārtas atlases anketu „Gaiss”.
Gaiss mūs apņem no visām pusēm, un ir svarīgs gan mums, cilvēkiem, gan visiem citiem Zemes iemītniekiem. Tāpēc šajā reizē apskatīsim nelielu daļu par un ap šo tēmu.

Šī atlases anketa ir trešā, un šajā sezonā pēdējā, iespēja nokļūt klātienes spēlē Dabas muzejā un pēc tam - lielajā finālspēlē. Aicinām piedalīties gan jaunas 5.-6. klašu komandas, gan arī tās, kurām neizdevās izcīnīt ceļazīmi uz finālspēli iepriekšējās reizēs.

Aizpildītu anketu lūdzam sūtīt uz Latvijas Dabas muzeju K. Barona ielā 4, Rīgā, LV-1050, ar norādi „Cielavas gudrības" līdz 16.martam (pasta zīmogs) vai elektroniski uz e-pastu renate.ozolina@ldm.gov.lv.

Desmit komandas, kas būs vislabāk aizpildījušas anketas, aicināsim uz trešo atlases spēli klātienē 1. aprīlī. Konkursa žūrija novēl visiem labu veiksmi, meklējot atbildes uz jautājumiem!

Pievienotais fails: