You are hereLOB aicina jauniešus pieteikties sacensībām “Rīgas Putnu izaicinājums”

LOB aicina jauniešus pieteikties sacensībām “Rīgas Putnu izaicinājums”

Druckoptimierte VersionDruckoptimierte VersionSend to friendSend to friend
Paceplītis. Foto - G.Vilbrants

Pirmo reizi Latvijā skolēnu brīvlaikā 18. martā notiks sacensības jauniešiem “Rīgas Putnu izaicinājums 2015”. To laikā jauniešu komandas no visas Latvijas apmeklēs kontrolpunktus dažādās Rīgas vietās, tai skaitā arī Latvijas Dabas muzejā, lai pārbaudītu savas zināšanas par putniem, atjautību un orientēšanās spējas.

“Rīgas Putnu izaicinājumam 2015” aicināti pieteikties 16–21 gadus veci jaunieši no visas Latvijas, kuriem ir interese piedalīties izglītojošās sacensībās, uzzināt kaut ko jaunu un parādīt savu atjautību un zināšanas. Sacensību laikā būs jāapmeklē kontrolpunktu dažādās vietās Rīgas pilsētā, veicot uzdevumus par putniem. Sacensību laikā jaunieši pārbaudīs savas spējas putnu vērošanā un noteikšanā, būrīšu gatavošanā, kā arī varēs radoši izpausties un iepazīt Rīgas pilsētu no cita skatu punkta.

Pieteikšanās sacensībām notiek elektroniski līdz 2015. gada 12. martam plkst. 23.59, aizpildot anketu tiešsaistē: http://goo.gl/forms/HbnpYRMrBw.

Nolikums un vairāk informācijas atrodama LOB interneta vietnē: http://www.lob.lv/lv/LOB-30/Rigas_putnu_izaicinajums_2015.php

Sacensības rīko Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) un LOB Rīgas vietējā grupa ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu sadarbībā ar Latvijas Dabas fondu un portālu Dabasdati.lv, Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes studentu pašpārvaldi, Dabas aizsardzības pārvaldes CITES nodaļu, Latvijas Dabas muzeju, Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu, Motacilla.lv un karšu izdevniecību “Jāņa sēta”. Sacensību atklāšana un noslēgums notiks Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra un Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” telpās Kaņiera ielā 15, Rīgā.

Papildu informācija: Daiga Brakmane, sacensību “Rīgas Putnu izaicinājums 2015” koordinatore, daiga@lob.lv