You are hereĢimenes diena par primātiem

Ģimenes diena par primātiem

Druckoptimierte VersionDruckoptimierte VersionSend to friendSend to friend
Event Date:
Sam, 29/11/2014 - 11:00 - 16:00
Lemurs. Foto - LDM arhīvs

Sestdien, 29. novembrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā notiks šī gada pēdējā ģimenes diena, kurā šoreiz muzeja speciālisti aicinās uzzināt par primātiem.

Latvijas Dabas muzeja ģimenes dienas ir izglītojoši pasākumi, kas notiek reizi mēnesī un kuros bērniem kopā ar pieaugušajiem iesaistošā veidā muzeja speciālisti piedāvā izzināt dažādas dabaszinātņu tēmas. Novembrī ģimenes dienā meklēsim atbildes uz jautājumu, kas ir primāti? Primātu pasaule ir plaša, un nereti savstarpēji tiek jaukti jēdzieni – primāti, pērtiķi un mērkaķi. Pasākumā, ieklausoties muzeja antropoloģes Aili Marnicas stāstījumā, lieli un mazi uzzinās vairāk par primātu izcelsmi, šīs dzīvnieku kārtas dažādību, ģeogrāfisko izplatību un atšķirīgajiem dzīvesveidiem.

Ģimenes diena notiks antropoloģijas ekspozīcijā 5. stāvā, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Dalība ar muzeja ieejas biļetēm.