You are hereDzimšanas diena muzejā

Dzimšanas diena muzejā

Druckoptimierte VersionDruckoptimierte VersionSend to friendSend to friend
dz_d_1.jpg
dz_d_2.jpg
pasaules_dzivnieki1.jpg

Nosvini bērna dzimšanas dienu Latvijas Dabas muzejā! Programmas “Dzimšanas diena muzejā” laikā bērni iepazīst Latvijas un pasaules dabu. Jubilāru un viesus sagaida uzdevumu risināšana, tematiskas spēles, radoša darbošanās un ekskursija pa muzeju.

Programmas laikā iekļauta nodarbība, ekskursija pa muzeju un arī atpūtas brīdis – dāvanu izsaiņošanai un cienastam.

Dzimšanas dienas programmu iespējams pasūtīt tikai sestdienās un svētdienās mācību gada laikā.

Vecuma ierobežojumi: 5 – 12 gadi;

Dalībnieku skaits: ne vairāk par 15 bērniem;

Pasākuma laiks: sestdienas, svētdienas plkst. 10.00 un 14.00

Pasākuma ilgums: 3 stundas

Valoda: latviešu

Cena: 80,00 € (summā iekļauta nodarbība, ekskursija pa muzeju, ieejas biļetes ekspozīcijās, 15 ielūgumi, telpu noma un visi nepieciešamie nodarbības materiāli);

Pieteikšanās: Tālr. 67356059 (darba dienās no 10:00 - 17:00).

*Lai pabeigtu pasākuma rezervēšanu, muzeja kasē (muzeja darba laikā) jāiemaksā avanss 25% apmērā no kopējās summas.