You are hereJautājumi par „Viens gads muzeja krājumā” jūlijā

Jautājumi par „Viens gads muzeja krājumā” jūlijā

Druckoptimierte VersionDruckoptimierte VersionSend to friendSend to friend
Krajuma raksta tips:
Krajuma apraksti
krajuma_rekl.jpg

Jūlijs muzejā ir tauriņu mēnesis, tāpēc aicinām ikvienu mājas lapas apmeklētāju vairāk uzzināt tieši par šo tēmu.
Atbildot uz Viens gads muzeja krājumā jūlija mēneša jautājumiem, laimē īpašu balvu – iespēju doties ekskursijā pa muzeja krājuma glabātavām, kuras ikdienā muzeja apmeklētājiem nav pieejamas apskatei. Lasi par jūlija mēneša krājuma objektiem katru dienu, un atbildes uz konkursa jautājumiem atrast būs viegli! Atbildes sūti uz e-pastu: info@ldm.gov.lv līdz 2012. gada 5. augustam.

Jūlija mēneša jautājumi:
1. Kurš ir Latvijas vismazākais tauriņš?
2. Kurš tauriņš Latvijā ir „visūsainākais”?
3. Kāpēc ceļteku raibspārni neēd plēsēji?
4. Kāpēc skudras labprātīgi ienes savā pūznī zilenīšu kāpurus?
5. Kuru tauriņu Latvijā mēs varam sastapt visagrāk pavasarī?

Katru dienu atklāj vienu dabas noslēpumu, un tā visa gada garumā – pavisam 366 jaunus faktus! Ja nepaspēji iepazīt iepriekšējā mēneša krājuma objektus – nekas nav zaudēts – apmeklē Viens gads muzeja krājumā kalendāra arhīvu!