You are hereIepirkums „Latvijas Dabas muzeja ekspozīcijas „Cilvēks un vide” videonovērošanas sistēmas izveide un datu pārraides tīkla paplašināšana Zaļās skolas vajadzībām”

Druckoptimierte VersionDruckoptimierte VersionSend to friendSend to friend
Līguma priekšmets:
Kontaktpersona:
Ērika Ozere, t.67356023, fax:67356027, e-pasts:erika.ozere@ldm.gov.lv. Mārtiņš Pētersons (par iepirkuma priekšmetu), t.67356031, e-pasts:martins@ldm.gov.lv. Piedāvājumu iesniegšanas termiņš: 17.03.2011. plkst. 12.00
Piegādātāja nosaukums:
Iepirkums izbeigts bez rezultātiem