You are hereIzstāde „Latvijas daba cauri laikmetiem”

Izstāde „Latvijas daba cauri laikmetiem”


Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Foto - LDM arhīvs

Tehnisku iemeslu dēļ no 14. līdz 24. martam izstāde apmeklētājiem slēgta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Skolēnu grupām, iepriekš piesakoties, ekskursijas izstādē notiek. Tālrunis ekskursiju pieteikšanai 67356051. 

Latvijas Dabas muzejā skatāma izstāde par dabas un klimata pārmaiņām, kas tagadējā Latvijas teritorijā notikušas pirms vairāk nekā 400 miljoniem gadu un turpinās līdz pat mūsdienām.

Izstāde tapusi projekta „Ceļojošā izstāde „Latvijas dabas bagātības”” ietvaros, un, pēc Latvijas reģionu apceļošanas, atgriezusies mājās Latvijas Dabas muzejā, kur tā, ieguvusi jaunus akcentus un papildināta ar muzeja krājuma materiāliem.

Latvijas dabu laika gaitā veidojuši dažādi ģeoloģiskie procesi, klimata pārmaiņas un cilvēku darbība. Izstādē interaktīvā veidā stāstām par dabas attīstības vēsturi, no laikiem, kad Latvijas teritorija bija klāta ar seno jūru ūdeņiem, kuros dzīvoja koraļļi, līdz pat mūsdienām, kad joprojām vērojama augu, dzīvnieku un sēņu sugu mainība.

Izstādi aicinām apmeklēt gan dabas draugus, gan visus tos, kurus interesē kā mainījies klimats un, atbilstoši tam, augu un dzīvnieku valsts Latvijas teritorijā. Jaunākajiem apmeklētājiem sarežģīto tēmu palīdzēs izprast animācijas filma „Laika vilciens”, savukārt pieaugušo auditorijai piedāvājam noskatīties 20 minūšu garu dokumentālo filmu par Latvijas dabu, kas papildināta ar muzeja dabaszinātņu speciālistu komentāriem.

Latvijas simtgadei veltītais projekts tiek īstenots ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu. Projektu realizē Dabas muzeja atbalsta biedrība sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Skolēnu grupām izstādes laikā iespējams pieteikties uz ekskursiju. Tālrunis uzziņām 67356051.

Izstādes darba laiks:
T. – no 10.00 līdz 17.00
C. – no 10.00 līdz 19.00
P. – no 10.00 līdz 17.00
S., Sv. – no 11.00 līdz 17.00
 
Biļešu cenas izstādē:
pieaugušajiem – 1.80€
pensionāriem, studentiem – 1.20€*
skolēniem – 0.80€*
*uzrādot apliecību
 
Kompleksā biļete (izstāde + pastāvīgo ekspozīciju apskate ar 20% atlaidi):
pieaugušajiem – 3.84€
pensionāriem, studentiem – 2.56€*
skolēniem – 1.44€*
*uzrādot apliecību

 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Hledat