You are hereMuzejā noslēgusies pirmā atlases spēle "Tuksnesis"

Muzejā noslēgusies pirmā atlases spēle "Tuksnesis"

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
spēle "Tuksnesis" muzejā

Sestdien, 6.decembrī, Dabas muzejā sagaidījām tos veiksmīgos, kuri bija iekļuvuši pirmajā konkursa "Cielavas gudrības" atlases spēlē un noskaidrojām trīs labākos, kuri iekļuva konkursa finālā. Šoreiz spēle bija veltīta pasaules tuksnešiem, un jautājumi bija par klimatu, augu un dzīvnieku pielāgojumiem dzīvei sausos apgabalos. Dalībnieki prezentēja arī savus mājas darbus - īsu stāstu par kādu augu vai dzīvnieku.
Par uzvarētājiem šajā spēlē kļuva: Kristiāns Vištarts no Saldus 1. vidusskolas, Zane Apele no Zilupes vidusskolas un Elīza Milta no Brocēnu vidusskolas. Apsveicam! Trīs labākie piedalīsies sezonas finālspēlē jūnijā, pārējie var mēģināt startēt nākamajā atlases spēlē par kalniem - atlases anketa ar jautājumiem būs pieejama pēc 17 decembra.
Spēles dalībnieki saņēma jaukas balvas no Dabas muzeja, kā arī spēles atbalstītājiem.
Konkursu "Cielavas gudrības" šajā sezonā atbalsta: Dabas aizsardzības pārvalde, SIA "Karšu izdevniecība Jāņa sēta", Latvijas Valsts meži, SIA "Gandrs", SIA "Zvaigzne ABC" un Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs."