You are hereKrājuma sestdienas

Krājuma sestdienas

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Event Date:
So, 22/03/2014 - 11:30
So, 22/03/2014 - 15:30
Huzārpērtiķis. Foto - LDM arhīvs

Dabas muzeja krājums ir ļoti plašs, un lielākā tā daļa ikdienā nav redzama apmeklētājiem. Šajā gadā turpinām krājuma priekšmetu demonstrēšanas ciklu ar tematiskiem pasākumiem sestdienās. Krājuma sestdienās apmeklētāji varēs apskatīt un izpētīt muzeja priekšmetus no dažādām kolekcijām.

Šoreiz Krājuma sestdiena par tēmu primāti. Muzeja vecākā antropoloģe Aili Marnica pastāstīs par primātiem un primatoloģiju, kas ir zinātne par primātiem un ir cieši saistīta ar antorpoloģiju - zinātni par cilvēkiem. Uzzināsiet, kāda ir atšķirība starp jēdzieniem "primāti" un "pērtiķi". Būs iespēja aplūkot primātu izbāžņus un noskaidrot, kāda ir starpība starp dažādām primātu grupām, kāpēc visi pērtiķi nav mērkaķi un kāpēc lemuri nav pērtiķi, bet puspērtiķi.

Vairāk informācijas par primātiem un primatoloģiju šeit.

Krājuma demonstrēšana notiks sestdien, 22. martā, plkst. 11.30 un 15.30 Antropoloģijas ekspozīcijā 5. stāvā. Ieeja ar muzeja biļetēm.