You are hereIndividuāla pasūtījuma metāla mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana Latvijas Dabas muzeja zooloģiskajam un botāniskajam krājumam

Printer-friendly versionPrinter-friendly versionSend to friendSend to friend
Publicēšanas datums :
Pá, 15/02/2019 - 13:59 - Út, 05/03/2019 - 14:00
Līguma priekšmets:
Līguma Identifikācijas numurs:
LDM/2019/01/KF
Kontaktpersona:
kontaktpersona – iepirkumu komisijas sekretāre Ērika Ozere, tel. 67356023, e-pasts: erika.ozere@ldm.gov.lv. Dokumentu elektroniskā versija pieejama EIS pircēja profilā https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/16786. Piedāvājumu iesniegšanas vieta - Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) www.eis.gov.lv e-konkursu apakšsistēmā. Ārpus Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu apakšsistēmas piedāvājumi netiks pieņemti un tiks nosūtīti atpakaļ pretendentam.
Iesniegšanas termiņš:
Út, 05/03/2019 - 14:00