Jūs atrodatiesZiemas brīvlaiks Dabas muzejā

Ziemas brīvlaiks Dabas muzejā

Foto A. Austvika

Aicinām apmeklēt Dabas muzeju arī ziemas brīvlaikā un piedalīties īpaši šim laikam sagatavotajā uzdevumu trasītē „Baltā ziema”.

Dabas muzejā par tradicionāliem kļuvuši dažādi izzinoši pasākumi ģimenēm ar pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem. Uzdevumu trasīte ir aktivitāte, kuras mērķis ir speciālas uzdevumu grāmatiņas aizpildīšana, atbildes uz jautājumiem meklējot muzeja ekspozīcijās.

Šajās ziemas brīvdienās, no 20. decembra līdz 7. janvārim, apmeklētājiem piedāvāsim trasīti „Baltā ziema” un rosināsim meklēt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar norisēm apkārtējā vidē ziemā. Risinot uzdevumus, apmeklēsiet muzeja ekspozīcijas un uzzināsiet, kāds dzīvnieks Latvijā dzīvoja ledus laikmetā un spēja izturēt visbargākos ziemas apstākļus, kuri Latvijā mītošie zvēri ziemā maina kažoku un cik stari veido sniegpārsliņu!

Uzdevumu trasītes ļauj muzeju ieraudzīt citā gaismā un pamanīt lietas, kam citkārt tiek paiets garām. Uzcītīgākajiem uzdevuma dalībniekiem esam sarūpējuši dāvaniņas. „Baltās ziemas” uzdevumus varēsiet saņemt muzeja vestibilā.

Dalība – ar muzeja biļetēm.

Novēlam neaizmirstamu muzeja apmeklējumu ziemas brīvlaikā un, lai izvairītos no nepatīkamiem brīžiem, lūdzam pievērst uzmanību muzeja darba laikiem gada nogalē un jaunā gada sākumā!