Jūs atrodatiesAicinām pieteikties "Vides zinību skolā"

Aicinām pieteikties "Vides zinību skolā"

clip_image002.jpg

Latvijas Dabas muzejs aicina vidusskolēnus un augstskolu humanitāro un sociālo zinātņu studentus pieteikties „Vides zinību skolā”. Divu gadu garumā katru trešo sestdienu notiks lekcijas, ekskursijas un praktiskās nodarbības ekoloģijā, vides zinātnē, enerģētikā, vides pārvaldībā un citās ar vidi saistītās jomās. Mācības „Vides zinību skolā” ir bez maksas.

Pirmā nodarbība notiks 21. janvārī. Lai pieteiktos dalībai „Vides zinību skolā”, uz Dabas muzeju līdz 19. janvārim ir jānosūta pieteikuma vēstule: e-pasts- Ilze.Berzina@dabasmuzejs.gov.lv; pasta adrese- Latvijas Dabas muzejs, K.Barona iela 4, Rīga, LV-1050.

„Vides zinību skola” tiek īstenota ar Norvēģijas divpusējā finanšu instrumenta un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atbalstu.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā rakstīt Ilzei Bērziņai uz e-pastu Ilze.Berzina@dabasmuzejs.gov.lv

Pievienotais fails: