Jūs atrodaties Stāstu pēcpusdiena par bitēm un dabas aizsardzību

Stāstu pēcpusdiena par bitēm un dabas aizsardzību

Notikuma datums:
C, 21/06/2018 - 17:30 - 19:00
Foto_GNP fonds

Vasaras saulgrieži nav iedomājami bez pļavu ziediem. Bet vai šie ziedi ziedētu bez apputeksnētājiem, piemēram, bitēm? Vai zināji, ka arī bites dejo? Ja gribi uzzināt kāda ir šo deju nozīme, kā arī kāda ir pašu bišu loma un apdraudējumi dabā, tad nāc uz bezmaksas stāstu pēcpusdienu Latvijas Dabas muzejā.

Pasākuma laikā tiks prezentēta arī Rīgas dārzu un parku vidē izveidotā bezmaksas mobilā orientēšanās-atjautības spēle par bitēm un dabas aizsardzību. Tāpēc paņem līdzi arī uzlādētu mobilo tālruni ar interneta pieslēgumu. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apskatīt jaunizveidotās ekspozīcijas „Mineraloģija" un „Botānika un mikoloģija”, kā arī ielūkoties izstādē „Madaru istaba".

Kad: 21.jūnijā plkst.17:30.

Kur: Latvijas Dabas muzejā, K. Barona ielā 4, Rīgā. Ekspozīcijā „Botānika un mikoloģija” 4.stāvā.

Papildu informācija, rakstot uz gnpfonds@gmail.com.

Pasākumu organizē nodibinājums „Gaujas nacionālā parka fonds" un Latvijas Dabas muzejs Latvijas Vides aizsardzības fonda finansētā projekta „Bišu strops – Latvijas dabas mantojuma vēstniecība” ietvaros.