Jūs atrodatiesRudens brīvlaiks Dabas muzejā

Rudens brīvlaiks Dabas muzejā

Foto - LDM arhīvs

Tuvojoties skolēnu rudens brīvlaikam, aicinām pievērst uzmanību Latvijas Dabas muzeja izstāžu, nodarbību un pasākumu piedāvājumam, kā arī muzeja darba laikam no 22. līdz 28. oktobrim.

Darba dienu rītos 2.–4. klašu skolēniem piedāvājam apmeklēt nodarbību ciklu „Rīta cēliens muzejā”. Iepazīstot daudzveidīgo dabu, lietderīgi pavadīsim brīvlaika dienu pirmo pusi.

Nedēļas laikā piedāvāsim dažādas nodarbības un ekskursijas muzejā, radošās aktivitātes, kā arī izglītojošas spēles. Katru dienu uzmanību pievērsīsim dažādām tēmām, piemēram, putniem,          zīdītājiem, augiem un citām. Nedēļas laikā dosimies arī uz āpus muzeja, piemēram uz Latvijas Universitātes botānisko dārzu.

Dalība tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, pieteikumi tiek pieņemti uz visu nedēļu un vietu skaits ierobežots. Sīkāka informācija par nodarbību ciklu un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 67356051.

Dalības maksa: 37,50 €*

*Papildus iespējams vienoties par pusdienām.

Brīvlaika nedēļā, kā ierasts, piedāvāsim uzdevumu trasīti. Šoreiz par tēmu  ragi. Aktivitāte īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem no piecu līdz desmit gadu vecumam. Dalība ar muzeja ieejas biļetēm.

Sestdien, 27. oktobrī, notiks ikmēneša pasākums „Ģimenes diena”. Šoreiz apmeklētajiem būs iespēja uzzināt vairāk par vulkāniem, kur un kā tie veidojas, kāpēc notiek vulkānu izvirdumi, cik tie ir atšķirīgi, kuri ir bīstamākie vulkāni pasaulē. Muzeja ģeologi un citi speciālisti iepazīstinās ar vulkāniskajiem iežiem un to izmantošanu ikdienā! Veidosim vulkāna uzbūves modeli!

Ģimenes dienas notiek mēneša pēdējā sestdienā, no plkst. 11.00 līdz 16.00. Dalība ar muzeja ieejas biļeti + nodarbības biļete – 2.00 € ģimenei. Uzrādot septembra pasākumā saņemto      grāmatiņu, jāiegādājas tikai muzeja biļete.

Brīvlaika nedēļā aicinām izmantot iespēju un ieplanot arī aktuālo izstāžu apmeklējumu. No 12. oktobra muzeja 1. stāva izstāžu zālē atklāta fotogrāfa Ivara Freimaņa personālizstāde „Ceļojums putnu un zvēru pasaulē”. No 24. līdz 28. oktobrim 2. stāva izstāžu zālē būs skatāma ikgadējā rudens ražas izstāde „Ķirbis un citas lielas ogas 2018", kas top sadarbībā ar A. Sildes Dārzkopības entuziastu klubu Tomāts".

Novēlam patīkamu muzeja apmeklējumu un atgādinām, ka daudzbērnu ģimenēm dabas muzeja apmeklējums ir bez maksas!

Muzeja darba laiks brīvlaika nedēļā:
P., O., T. – no 10.00 līdz 17.00
C. – no 10.00 līdz 19.00
Pk. – no 10.00 līdz 17.00
S., Sv. – no 11.00 līdz 17.00

Izstādes „Ķirbis un citas lielas ogas 2018” darba laiks:
T. – no 10.00 līdz 17.00
C. – no 10.00 līdz 19.00
Pk., S., Sv.– no 10.00 līdz 17.00

Informējam pasākumu dalībniekus, ka, lai izpildītu Latvijas Dabas muzeja personas datu pārziņa uzdevumu, ko veic sabiedrības interesēs un īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras, pasākumos var notikt fotografēšana un filmēšana.