Jūs atrodatiesPirmklasīgs mācību gada sākums Dabas muzejā!

Pirmklasīgs mācību gada sākums Dabas muzejā!


Versija drukāšanaiVersija drukāšanaiSend to friendSend to friend
Notikuma datums: 
T, 30/08/2017 - 10:00 - Sv, 03/09/2017 - 17:00
Publicitātes foto

Zinību diena ir prieka pilna un satraucoša gan skolēniem un viņu vecākiem, gan skolotājiem un ikvienam, kurš atminas savas skolas gaitas. Tuvojoties 1.septembrim, aicinām izmantot īpašos Dabas muzeja piedāvājumus un iesildīties jaunajam mācību gadam kopā ar aktieri Edgaru Liporu un mūziķi Goran Gora!                                                                                                                                                     

No 30. augusta līdz 3. septembrim pirmklasniekiem būs iespēja apskatīt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas bez maksas! Lai muzeja apmeklējumu ģimenēm padarītu vēl aizraujošāku, piedāvājam tematisku uzdevumu trasīti „Ziņkārīgais lapsēns". Atnākot uz muzeju, saņemsiet speciālu uzdevumu grāmatiņu un, kopīgi izstaigājot muzeja ekspozīcijas, meklēsiet atbildes uz jautājumiem un noskaņosieties jaunajam mācību gadam. Būs jāmeklē, jākrāso un jāskaita, kā arī jāsāk mācīties vai jāatceras alfabēts. Aktivitāte piemērota ģimenēm ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Zinību dienā, 1. septembrī, pārsteigumi un aktivitātes Dabas muzejā būs visas dienas garumā, savukārt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas bez maksas būs iespējams apskatīt pirmklasniekam kopā ar ģimeni!

Īpašs piedāvājums! Iesildies jaunajam mācību gadam kopā ar aktieri Edgaru Liporu un mūziķi Goran Gora! 1. septembrī plkst.17.00 piedāvājam noskatīties izrādi–lekciju „Putni”, kas īpaši piemērota pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Programmas laikā dzirdēsiet sešus stāstus par cilvēka satikšanos ar putniem. Kā balodis būvē ligzdu? Cik plats ir vanaga spārnu atvērums? Kurš putns iemainīja zelta spalvas pret skaistāko balsi pasaulē? No kura lidoņa nobijās putnu draugs Edgars? Biļetes uz izrādi iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties muzeja kasē un internetā www.bezrindas.lv. Vairāk par pasākumu http://www.dabasmuzejs.gov.lv/ vai pa tālr. 67356025. Izrādes apmeklētājiem no plkst. 15.00 būs pieejamas dažādas radošās darbnīcas un pārsteigumi sadarbībā ar izdevniecību „Pētergailis”. Izrādes apmeklētājiem muzeja apskate bez maksas. 

Pievienotais fails: 

Seko mums:

Kalendārs

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

  • Gada dzīvnieks
  • Muzeja 165. jubilejas izstādes stāsti
  • Audiogids Dabas muzejā
  • Daba pilsētas sirdī. Video
  • 360 virtual tour

Meklēt

Imagemenu4

  • Nacionālais muzeju krājuma kopkatalogs

Muzeja darbību atbalsta