Jūs atrodatiesOktobrī piedalies Vislatvijas ozolzīļu talkā!

Oktobrī piedalies Vislatvijas ozolzīļu talkā!

Notikuma datums:
P, 08/10/2012 (Visu dienu) - P, 26/10/2012 (Visu dienu)
Vislatvijas ozolzīļu talka

Līgatnes dabas takas un Līgatnes novada dome aicina Latvijas iedzīvotājus no 8. oktobra līdz 27. oktobrim piedalīties VISLATVIJAS OZOLZĪĻU TALKĀ, lai sarūpētu Līgatnes dabas takās mītošajiem dzīvniekiem gardus kārumus visai ziemai. “Vislatvijas ozolzīļu talkas” galvenais atbalstītājs ir Baltijā lielākā ēdienu restorānu ķēde “Hesburger” un veikalu tīkls “LaTS”.

Līgatnes dabas takas un Līgatnes novada dome aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, jo īpaši skolēnus un ģimenes, iesaistīties ozolzīļu vākšanas talkā, Līgatnes dabas taku zvēriem (mežacūkām, aļņiem, stirnām, vāverēm, staltbriežiem) sagādājot veselīgus kārumus ziemai. Talkas noslēguma pasākums paredzēts 27. oktobrī, uz kuru laikā no pulksten 9.00 aicināti visi talkotāji, lai nodotu salasītās zīles. Katrs, kurš atnesīs vismaz 3 kilogramus zīļu, varēs saņemt vienu brīvbiļeti uz Līgatnes dabas takām ozolzīļu talkas noslēguma dienā, vai apmeklējuma brīvbiļeti uz netālu esošo Vienkoču parku.

Īpaši sveiks tos, kas atvedīs visvairāk ozolzīļu! Talkotāji tiek aicināti atvest ne tikai 3 kilogramu smagu ozolzīļu cienastu, bet arī piedalīties rekordā par SMAGĀKO OZOLZĪĻU devumu zvēriem. 1. vietas ieguvējs (dalībnieks, kurš būs atvedis visvairāk zīļu) saņems dāvanā ceļojumu uz Stokholmu no Tallink 4 personām. Savukārt 2. un 3. vietas ieguvējiem būs pārsteiguma balvas no Aerodium un Līgatnes novada domes. Līgatnes novada dome pasākuma laikā nodrošinās talciniekus ar gardu zivju zupu un tēju. Savukārt talkas dalībniekiem, kuri 27. oktobrī izvēlēsies iespēju izmantot Līgatnes dabas taku bezmaksas apmeklējumu, pulksten 13.30 būs iespēja tikties un aprunāties ar Velgu Vītolu.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs savāktās ozolzīles varēs nodot arī Latvijas Dabas muzejā, Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 4, saņemot bezmaksas biļetes Dabas muzeja apmeklējumam vai Līgatnes dabas taku vai Vienkoču parka apmeklējumam 27. oktobrī. Ozolzīļu cienastu muzejs gaidīs no 8.oktobra līdz 26. oktobrim.

! Bezmaksas biļetes tiek piešķirtas tikai tiem, kuri nodevuši vismaz 3 kilogramus zīļu.

! Organizatori informē – OZOLZĪĻU REKORDĀ var piedalīties tikai tie, kuri 27. oktobrī piedalīsies pasākumā un atvedīs savu cienastu zvēriem uz Līgatnes dabas takām! PLAŠĀKA INFORMĀCIJA UN TALKAS NOTEIKUMI - PIELIKUMĀ