Jūs atrodatiesLatvijas Dabas muzejs aicina piedalīties Rīgas svētku lielajā spēlē „Atraktīvā Rīga”

Rigas svetku logo

Sākot ar 1. augustu piedalies spēles „Atraktīvā Rīga” 1. kārtā.
Savukārt no 17. līdz 20. augustam Latvijas Dabas muzejā norisināsies spēles 2. kārta. Nāc uz muzeju un iepazīsti nakteņu dzimtas augus – tomāta savvaļas radiniekus!
Vai Tu zini, kas ir velnābols, driģene, naktene, bebrukārkliņš? Šos un citus tomāta savvaļas radiniekus Tev būs iespēja spēles laikā iepazīt muzejā. Zināšanas par nakteņu dzimtas augiem varēsi pārbaudīt, atrisinot krustvārdu mīklu. To pareizi aizpildījis, kartē saņemsi muzeja zīmodziņu un varēsi spēli turpināt, piedaloties izlozē par iekļūšanu spēles fināla viktorīnā Latvijas Radio 2 studijā.
Vairāk informācijas pielikumā.