Jūs atrodatiesJaunums Zooloģijas ekspozīcijā

Jaunums Zooloģijas ekspozīcijā

mankuss_2.jpg

Aicinām apmeklētājus nesteigties, muzejā remdēt nogurumu un mierīgi, apsēžoties uz soliem, palasīt to galos izvietoto informāciju – īsus stāstiņus par Latvijas putniem. Šajā informatīvajā materiālā uzzināsiet, kāpēc Latvijas putnu ekspozīcijā apskatāmi tādi putni kā sārtais pelikāns un grifi. Vai un cik bieži šie putni viesojušies Latvijā. Vai tie ir vienīgie eksotiskie mūsu putnu faunas pārstāvji? Kā arī – kurš ir Latvijas Nacionālais putns un pēc kādiem kritērijiem tas izvēlēts? Kā zivjērglis spēj noķert un noturēt zivi? Kura pīle perē koka dobumā? Kādiem putniem Latvija ir “siltā zeme”? Un vēl daudz ko citu.
LVAFA atbalstīts projekts „Ekspozīciju pārveidošana Latvijas Dabas muzejā” tapis 2010. gada nogalē.

Gaidīsim viesos!