Jūs atrodatiesIzdota uzdevumu grāmata ģimenēm ar bērniem muzeja ekspozīciju apskatei

Izdota uzdevumu grāmata ģimenēm ar bērniem muzeja ekspozīciju apskatei

Foto - LDM arhīvs

Muzeja autoru kolektīvs izdevis grāmatu ģimenēm ar bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem, kas būs lielisks palīgs muzeja ekspozīciju apskatei.

Uzdevumu grāmata „Iepazīsti Latvijas Dabas muzeju” ģimenēm ar bērniem vecumā būs lielisks palīgs muzeja ekspozīciju apskatei. Grāmatā izziņas materiāls papildināts ar dažāda veida uzdevumiem par visām muzeja ekspozīcijām. Jaunākiem bērniem būs nepieciešama pieaugušo palīdzība, bet bērni var darboties arī patstāvīgi, turklāt grāmatu, apmeklējot muzeju, var izmantot vairākkārt.

Grāmatiņas no 3. aprīļa varēs iegādāties muzeja kasē. Tās pieejamas latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā. Pērkot grāmatu, jaunie pētnieki saņems zīmuli, kas noderēs svarīgiem pierakstiem.

Grāmatas cena latviešu un krievu valodā 2,30 eiro; angļu valodā 3,00 eiro; vācu valodā 4,50 eiro.

Aicinām padarīt muzeja apmeklējumu aizraujošāku un uzzināt, kādus dārgumus glabā Latvijas Dabas muzejs un kādi brīnumi sastopami Latvijas un pasaules dabā.

Izdevums tapis ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.