Jūs atrodatiesĢimenes diena „Gatavojies vasarai”

Ģimenes diena „Gatavojies vasarai”

Notikuma datums:
S, 27/04/2019 - 11:00 - 16:00
Foto - V. Vītola

Ģimenes ar bērniem sestdien, 27. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt pasākumu „Gatavojies vasarai”, kurā šoreiz varēs sastapt dažādu dabaszinātņu speciālistus, kas pastāstīs, kā, esot dabā, pasargāt sevi un nenodarīt pāri augiem un dzīvniekiem.

Tuvojas laiks, kad arvien biežāk būsim dabā – veiksim lauku darbus, atpūtīsimies mežos, pļavās, pie ūdeņiem, vāksim augus skaistumam un veselībai, mielosimies ar savvaļas ogām un citiem kārumiem. Lai arī Latvijā dabas radītie draudi cilvēkam ir daudz mazāki kā citās valstīs, tomēr arī mums ir vērtīgi zināt, no kā labāk uzmanīties.

Sestdienas pasākuma apmeklētāji mācīsies atpazīt dažādu putnu olas, iepazīs zvēru mazuļus un uzzinās, kāpēc tos nedrīkst aiztikt un nest mājās. Vingrināsies dažādu savvaļas ogu atpazīšanā, kā arī uzzinās, vai Latvijā ir indīgas čūskas. Kā ierasts, dalībnieki mājās dosies ar mazu pašdarinātu rokdarbu, un  ģimenes dienu sezonu noslēgsim ar pārsteiguma balvām!

Ģimenes dienas satura ziņā piemērotas ģimenēm ar bērniem vecumā no 5 līdz 12 gadiem. Katrā ģimenes dienā dalībnieki saņem muzeja speciālistu sagatavotu uzdevumu grāmatiņu. Maksa par pasākumu – muzeja ieejas biļete + nodarbības biļete – 2.00 € ģimenei. Kasē uzrādot aizpildītu kādu no šīs sezonas ģimenes dienas grāmatiņām, jāiegādājas tikai muzeja ieejas biļetes.

Pasākuma organizatori atgādina, ka ierasties un piedalīties var jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00. Uzdevumu grāmatiņas izsniedz līdz plkst. 15.30.

Ģimenes dienā iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Informējam apmeklētājus, ka, lai izpildītu Latvijas Dabas muzeja personas datu pārziņa uzdevumu, ko tas veic sabiedrības interesēs un, īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras, pasākuma laikā var notikt fotografēšana un filmēšana.

Pievienotais fails: