Jūs atrodatiesFotokonkursa „Mans putns” darbu izstāde

Fotokonkursa „Mans putns” darbu izstāde

Notikuma datums:
P, 07/04/2017 - 15:00 - C, 30/11/2017 - 17:00
Foto - V.Mihailovskis

Fotokonkurss un fotoizstāde „Mans putns” ir viena no iemīļotākajām muzeja aktivitātēm. Konkursa mērķis ir veicināt interesi par putniem un mudināt cilvēkus ieskatīties dabā, saprast un mīlēt to. Pateicoties šai aktivitātei un autoru atsaucībai, ir izdevies uzrunāt atšķirīgas sabiedrības grupas – zinošus putnu pazinējus un amatierus, interesentus dažādās vecuma grupās, kā arī pilsētu un lauku iedzīvotājus.

Konkursa sešpadsmitajā sezonā iesniegti un žūrijas vērtējumam nodoti 80 autoru 190 darbi. Līdzīgi kā iepriekš, visvairāk darbi iesniegti pieaugušo un senioru grupā. Konkursa rīkotājs, ornitologs Dmitrijs Boiko novērojis, ka uzlabojies tehniskais aprīkojums, kas izmantots, īpaši senioru grupā. Boiko papildina: „Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, šoreiz mazāk saņēmām pilsētās bieži sastopamo putnu sugu un zooloģiskajos dārzos uzņemtu putnu attēlus. Pārsteigums bija vairāku fotogrāfu medņu attēli. Zināms, ka mednis ir ne tikai rets, bet arī uzmanīgs putns, un tā nofotografēšana ir izaicinājums.”

Fotoizstāde „Mans putns” apskatāma izstāžu zālē 3. stāvā. Izstādē apskatāmi žūrijas izvēlētie darbi.

Pievienotais fails: