Jūs atrodatiesFotoizstāde „Ceļojums putnu un zvēru pasaulē”

Fotoizstāde „Ceļojums putnu un zvēru pasaulē”

Notikuma datums:
P, 12/10/2018 - 12:00 - P, 31/12/2018 - 17:00
Foto - I. Freimanis

Ivara Freimaņa fotogrāfiju izstādi „Ceļojums putnu un zvēru pasaulē” caurvij tēma – dzīvnieki un putni Latvijas dabā. Izstādē ir ietvertas aptuveni sešdesmit fotogrāfijas, kas uzņemtas laikā no 2012.  līdz 2017. gadam Saldus novadā.

Fotogrāfs Ivars Freimanis pēta un atklāj savu dabas vērotāja skatu, jo fotogrāfijas tapušas brīvā dabā un nav montētas. Ivaram patīk  fotografēt Latvijas dabu, putnus un zvērus, tās dažādību un mainību.

Kā skaidro fotogrāfs: „Katra fotogrāfija un katrs kadrs ir citādāks ikreiz, kad to ieraugu. Fotografējot foto mirkļi mainās ne pa stundām, bet pa minūtēm un sekundēm. Raksturoju savu darbību un saistību ar dabu kā objektīvu nepieciešamību un dzīves jēgu”.

Atrodoties pie dabas Ivars iemūžinājis daudzus foto kadrus, kas neatkārtojami raksturo Latvijas dabas identitāti, skaistumu un mežonību. Izstādē apskatāmas krāsainas  fotogrāfijas, kurās manāma fotogrāfa raksturīgā pacietības un vērības izpausme, tverot mirkli tajā brīdī, kad dzīvā radība ir izdevīgā vietā un laikā, jo citas izdevības var nebūt! Tas ir arī adrenalīns, jo laika nav daudz un iespējas rodas spontāni.

Ieeja izstādē ar muzeja ieejas biļeti.

Informējam pasākuma dalībniekus, ka, lai izpildītu Latvijas Dabas muzeja personas datu pārziņa uzdevumu, ko veic sabiedrības interesēs un īstenojot pārzinim likumīgi piešķirtās oficiālās pilnvaras, pasākumā var notikt fotografēšana un filmēšana.

Pievienotais fails: