Jūs atrodatiesDabas muzejā notiks ģimenes dienas pasākums par dinozauriem

Dabas muzejā notiks ģimenes dienas pasākums par dinozauriem

Notikuma datums:
S, 28/01/2012 - 11:00
ldm_gimenes_diena_foto.jpg

Sestdien, 28. janvārī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Latvijas Dabas muzejā notiks ģimenes dienas pasākums „Iepazīsimies – mani sauc dinozaurs”. Nodarbībā varēs uzzināt interesantus faktus par dinozauriem, tiks izveidota dinozaura „pase” ar svarīgākajiem dzīves datiem, kā arī būs apskatāmas dinozauru laika biedru fosilijas.

Muzeja paleontoloģijas speciālistu vadībā bērni kopā ar vecākiem izzinās noslēpumaino dinozauru pasauli. Varēs noskaidrot, kad uz zemes ir dzīvojuši dinozauri, cik lieli tie ir bijuši, kā arī uzzināt par dinozauru tuvākajiem radiniekiem mūsdienās. Tiks meklētās atbildes uz interesantiem jautājumiem, piemēram, vai dinozauri varētu atkal dzīvot uz mūsu planētas? Vai dinozaurus ir iespējams klonēt no kādas saglabājušās šūnas? Nodarbības dalībnieki varēs apskatīt vienlaicīgi ar dinozauriem dzīvojošo jūras ežu, milzu gliemju un citu seno jūru iemītnieku pārakmeņojumus jeb fosilijas.

Ģimenes diena notiks Dabas muzeja otrā stāva Paleontoloģijas ekspozīcijā. Ieejas maksa – muzeja ieejas biļete.

Ģimenes diena Dabas muzejā notiek reizi mēnesī, un katru mēnesi šī nodarbība tiek veltīta atšķirīgam tematam. Nākošā ģimenes diena „Daba krāso” notiks 25. februārī.

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!