Jūs atrodatiesApmeklētāju ērtībām muzejā ierīkots jauns lifts

Apmeklētāju ērtībām muzejā ierīkots jauns lifts

Foto - LDM arhīvs

Ar prieku informējam, ka pēc daudzu mēnešu ilga un izaicinājumu pilna darba, veiksmīgi noslēdzies lifta rekonstrukcijas projekts un muzejā atklāts jaunais lifts!

Projekta rezultātā būtiski ir uzlabota apmeklējuma kvalitāte ikvienam muzeja viesim. Un, kā atklāšanas pasākumā norādīja muzeja direktore Skaidrīte Ruskule: „Mēs patiešām esam ļoti priecīgi un gandarīti, ka, neraugoties uz finansiālo līdzekļu piesaistes un birokrātiskiem sarežģījumiem, mums beidzot ir ērts, moderns un standartiem atbilstošs lifts. Pats galvenais, turpmāk muzeja pastāvīgās ekspozīcijas, izstādes, pasākumi un citas norises būs ērtāk pieejamas dažādām sabiedrības grupām, t.sk., vecākiem ar maziem bērniem, senioriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, un muzejā pavadītais laiks ikvienam būs daudz patīkamāks un bezrūpīgāks.”

Pēc rekonstrukcijas darbiem ar liftu iespējams nokļūt līdz muzeja sestajam stāvam, kas ir priecīga ziņa visiem konferenču zāles un lasītavas pasākumu dalībniekiem, nomniekiem, kā arī ekspozīcijas-izziņas istabas “Par Zemi, Sauli un mums” apmeklētājiem.

Sakām lielu paldies visiem sadarbības partneriem: SIA “V.G. Būvfirma”, SIA “Lifts–Šindlers”, SIA “PLB” un arhitektei J.Pakalniņai

Par sapratni jautājuma aktualitātē un finansiālo atbalstu īpašs paldies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai.

Latvijas Dabas muzeja misija ir uzkrāt un saglabāt Latvijas dabas un materiālās kultūras vērtības, kas liecina par dabas daudzveidību, vēsturi un aizsardzību. Izmantojot muzeja līdzekļus, veikt vides izglītības darbu, veidojot sabiedrībā izpratni par dabā notiekošajiem procesiem, cilvēka vietu un lomu tajos, sekmēt pozitīvas vides apziņas veidošanos sabiedrībā.

Latvijas Dabas muzejs – tā ir daba pilsētas sirdī. Nāc un iepazīsti!