Jūs atrodatiesAkcija “Tīrības dienas”

Akcija “Tīrības dienas”

tiribas_dienas-2.jpg

No 15. aprīļa līdz 15. maijam jau ceturto reizi norisināsies akcija “Tīrības dienas”, kurā Latvijas iedzīvotāji, tostarp Latvijas Dabas muzeja un daudzu citu organizāciju pārstāvji vienosies kopīgā darbā, lai sakoptu Latviju. Tīrības dienu akcijas mērķis ir mudināt iedzīvotājus ar lielāku atbildību izturēties pret vidi sev apkārt, uzturēt to tīru un sakoptu. Šobrīd notiek gatavošanās akcijai, paplašinot sadarbību ar uzņēmumiem, kas nav vienaldzīgi pret vides problēmām un vēlas palīdzēt, veicot organizatoriskos darbus un apzinot teritorijas, kurās uzkopšana nepieciešama visvairāk. Ikviens aicināts iesaistīties Latvijas sakopšanā, sākot ar savu pagalmu un beidzot ar kopīgi lietotām atpūtas vietām – mežiem, upmalām un pļavām.

Piedalies arī Tu!