Jūs atrodatiesAicinām piedalīties fotokonkursā „Mans putns 2013”

Aicinām piedalīties fotokonkursā „Mans putns 2013”

Notikuma datums:
P, 15/02/2013 - 10:00 - C, 21/03/2013 - 17:00
Fotokonkurss "Mans putns 2013" - foto D. Boiko

Latvijas Dabas muzejs aicina ikvienu interesentu piedalīties fotokonkursā „Mans putns". Konkursa pirmo vietu ieguvējiem TALLINK (www.tallink.lv) dāvās četras dāvanu kartes jūras ceļojumam Rīga-Stokholma-Rīga 4 personām, kā arī aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

Kā atzīst gan fotogrāfi, gan dabas pētnieki – putnus fotografēt nemaz nav viegli. Lai notvertu labus kadrus, nepieciešams daudz laika pavadīt tos vērojot, kas īsteniem dabas draugiem sagādā pat lielāku prieku nekā izdevies kadrs. Šajā fotokonkursā izmantotās fototehnikas kvalitātei vai notvertās putnu sugas retumam nav tik liela nozīme. Galvenais, kas tiek vērtēts ir kadra unikalitāte un oriģinalitāte.

Foto konkursa mērķis ir radīt cilvēkos interesi doties dabā, novērtēt tās bagātību, vērot putnus un iemūžināt tos interesantās fotogrāfijās, kuras vēlāk izstādē „Mans putns” varēs aplūkot arī citi muzeja apmeklētāji. Iesūtītie darbi tiks vērtēti četrās vecuma grupās – bērni (līdz 14 gadiem), jaunieši (15 - 25 gadi), pieaugušie (26 - 50 gadi) un seniori (vecāki par 50 gadiem). Fotokonkursa laureātu apbalvošana un izstādes atklāšana notiks šā gada 5. aprīlī. Dabas muzeja apmeklētājiem izstāde būs aplūkojama no 6. aprīļa līdz 1. septembrim. Konkursa laureātu darbi būs apskatāmi arī Latvijas Dabas muzeja mājas lapā un publicēti žurnālā „Vides Vēstis”.

Fotogrāfijas konkursam jāiesniedz Dabas muzejā līdz šā gada 21. martam vai jānosūta uz Dabas muzeju K. Barona 4, Rīga, LV-1050 (pasta zīmogs 21. marts). Ar fotokonkursa „Mans putns” 2013. gada nolikumu aicinām iepazīties pievienotajā failā. Vairāk informācijas pa tālr.: 67356041; e-pasts: dmitrijs.boiko@dabasmuzejs.gov.lv.

Šogad konkursu atbalsta un balvas sarūpējuši: TALLINK (www.tallink.lv), apgāds Jumava, Mammadaba, Dabas aizsardzības pārvalde, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs un žurnāls „Vides Vēstis”.

TALLINK dāvanu kartes noteikumi:

1. Dāvanu karte ir apmaksāts kruīza ceļojums Rīga-Stokholma-Rīga, 1-4 personām vienā B4 klases kajītē.

2. Ostas nodeva un maksa par degvielas sadārdzinājumu par katru pasažieri ir jāsamaksā atsevišķi.

3. Ceļojuma laikā uz kuģa – aizraujoša atpūtas un izklaides programma. Dejas dzīvās mūzikas pavadībā vai disko zālē kopā ar DJ, karaoke un grandioza šova programma; kā arī spēles, viktorīnas un loterija ar iespēju laimēt lieliskas balvas un Tallink ceļojumu dāvanu kartes. Vairāk informācijas – www.tallink.lv

4. Papildus maksa saskaņā ar Tallink cenrādi tiek piemērota par ceļošanu augstākas klases kajīte (A, DeLuxe, Suite) un par citiem Tallink pakalpojumiem, t.sk., transportlīdzekļu pārvadāšana, ēdināšana (brokastis un/vai vakariņas), konferenču centra noma, saunas centra apmeklējums, ekskursija Stokholmā un citiem pakalpojumiem.

5. Dāvanu karte ir jāizmanto laika posmā no 01.04.-30.11.2013., izņemot 01.06.-31.08.2013.

6. Vietu skaits uz katru reisu var būt ierobežots. Balva netiek mainīta pret naudu. Balvas izmantošanas termiņu nevar pagarināt.

Krājuma kopkatalogs